Pracownik sortowania paczek (m/w/d) für Neustrelitz gesucht

Arbeits- und Stellenangebot im Regiobizz Arbeitsmarkt

Job Kategorie: Logistik u. Materialwirtschaft (Einkauf, Lager, Transport v. Güt Hilfskraft/Aushilfe/Hilfstätigkeit

Stellenangebot Basisdaten

Arbeitsort:
DE 17235 Neustrelitz
Umkreis:
keine Angabe.
Art der Arbeitsstelle:
Letze Aktualisierung:
09.10.20242024-10-09

Stellenausschreibung: Pracownik sortowania paczek (m/w/d)

Arbeitgeber bzw.
Arbeitsvermittler
Randstad Deutschland in Rostock
Branche
Logistik u. Materialwirtschaft (Einkauf, Lager, Transport v. Güt
Kategorie
Hilfskraft/Aushilfe/Hilfstätigkeit
Stellenbeschreibung
Dla jednego z naszych klientów w miejscowości Neustrelitz poszukujemy kandydatów na stanowiska pracownika sortowania paczek. Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana. Wymagamy gotowości do pracy 25-30 godz. tygodniowo oraz do pracy w systemie trzyzmianowym. Wystarczy kilka kliknięć, aby aplikować online.  Das dürfen Sie erwarten Nasza oferta:  - Umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich  - Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy tymczasowej BAP/DGB  - Dodatek za pracę na zmianie nocnej +25% do kazdej godz. miedzy 22:00 a 6:00 - Atrakcyjne świadczenia socjalne, tj. dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy  - Dodatek na paliwo dla osób chcących codziennie dojeżdżać do pracy z Polski - Zorganizowane zakwaterowanie  - Darmowy kurs języka niemieckiego w formie online  - Darmowe ubrania do pracy - Premie za frekwencje Ihre Aufgaben Państwa obowiązki:  - Załadunek i rozładunek paczek i kontenerów na kółkach  - Umieszczanie paczek na urządzeniach do sortowania paczek - Przestrzeganie przepisów dotyczących zabezpieczania paczek  Unsere Anforderungen Nasze oczekiwania:  - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku  - Aktualne polskie zaświadczenie o niekaralności  - Gotowość do pracy trzyzmianowej (Zmiana poranna 10:00 - 16:30, zmiana popołudniowa 16:30 - 20:45, zmiana nocna 22:00 - 03:00 lub 01:00 - 06:30)  - Mobilność będzie atutem (zakład pracy mieści się na obrzeżach miasta)  - Sprawność fizyczna  - Zdolności do pracy zespołowej
Qualifikation
Arbeitskräfte
Verdienst:
16.00 - 16.00 EUR
Bewerbung an
Randstad Deutschland
Am Strande 18
De 18055 Rostock
Telefon: +49 381 4612919
Email: dorota.rond@randstad.de

Stellenangebot powered by
E-Recruiting, peRsy, Zeitarbeit Software

Die Veröffentlichung dieses Stellenangebotes bei regiobizz.de erfolgt mit freundlicher Genehmigung von GermanPersonnel im Namen des Stellenanbieters. Eine gewerbliche Nutzung dieser Daten sowie deren Veröffentlichung in jeder Form ist ohne ausdrückliche Genehmigung von GermanPersonnel strengstens untersagt.