Pracownik produkcyjny (m/w/d) für Schwerin, Mecklenburg gesucht

Arbeits- und Stellenangebot im Regiobizz Arbeitsmarkt

Job Kategorie: Metallerzeugung und -verarbeitung Produktion/Produktionsplanung

Stellenangebot Basisdaten

Arbeitsort:
DE 19053 Schwerin, Mecklenburg
Umkreis:
keine Angabe.
Art der Arbeitsstelle:
Letze Aktualisierung:
03.10.20242024-10-03

Stellenausschreibung: Pracownik produkcyjny (m/w/d)

Arbeitgeber bzw.
Arbeitsvermittler
Randstad Deutschland in Schwerin, Mecklenburg
Branche
Metallerzeugung und -verarbeitung
Kategorie
Produktion/Produktionsplanung
Stellenbeschreibung
Randstad jest wiodącym dostawcą usług HR na terenie Niemiec. Obecnie poszukujemy pracowników produkcyjnych ze Schwerina gotowych do pracy w systemie trzyzmianowym oraz do pracy w weekendy. Cieszymy się na Państwa kandydaturę. Randstad ceni równość szans i chętnie przyjmuje aplikacje od osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Das dürfen Sie erwarten Nasza oferta:   - Atrakcyjne świadczenia socjalne, takie jak premie świąteczne i świąteczne - Wynagrodzenie zależne od wyników zgodnie z układem zbiorowym pracy tymczasowej zawartym w układzie zbiorowym BAP/DGB - Reprezentacja interesów przez wszechstronną radę zakładową - Korzystanie z aplikacji Randstad (wnioski wakacyjne online, możliwość podglądu rozliczeń w dowolnym momencie i wiele więcej) - Co miesiąc zmieniające się akcje rabatowe, np. na odzież sportową, kosmetyki, obuwie i wiele innych Ihre Aufgaben Panstwa obowiazki:   - Pobieranie próbek - Kontrola maszyn produkcyjnych - Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy - Pakowanie wyprodukowanych produktów - Obsługa maszyn produkcyjnych i uzupełnianie ich materiałem produkcyjnym Unsere Anforderungen Nasze wymagania:   - Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy - Wysokie poczucie jakości i odpowiedzialność - Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji - Zaletą będzie świadectwo zdrowia - Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
Qualifikation
Arbeitskräfte
Verdienst:
14.00 - 14.00 EUR
Bewerbung an
Randstad Deutschland
Bleicherufer 7
De 19053 Schwerin, Mecklenburg
Telefon: +49 385 7451350
Email: nl-098@randstad.de

Stellenangebot powered by
E-Recruiting, peRsy, Zeitarbeit Software

Die Veröffentlichung dieses Stellenangebotes bei regiobizz.de erfolgt mit freundlicher Genehmigung von GermanPersonnel im Namen des Stellenanbieters. Eine gewerbliche Nutzung dieser Daten sowie deren Veröffentlichung in jeder Form ist ohne ausdrückliche Genehmigung von GermanPersonnel strengstens untersagt.