Pracownik produkcji (m/w/d) für Dennheritz gesucht

Arbeits- und Stellenangebot im Regiobizz Arbeitsmarkt

Job Kategorie: Metallerzeugung und -verarbeitung Produktion/Produktionsplanung

Stellenangebot Basisdaten

Arbeitsort:
DE 08393 Dennheritz
Umkreis:
keine Angabe.
Art der Arbeitsstelle:
Letze Aktualisierung:
05.09.20242024-09-05

Stellenausschreibung: Pracownik produkcji (m/w/d)

Arbeitgeber bzw.
Arbeitsvermittler
Randstad Deutschland in Altenburg, Thüringen
Branche
Metallerzeugung und -verarbeitung
Kategorie
Produktion/Produktionsplanung
Stellenbeschreibung
Obecnie oferujemy naszym klientom atrakcyjną pracę na stanowisku pracowników produkcyjnych w Meerane. Zostań częścią naszego odnoszącego sukcesy zespołu! Przekonaj się już teraz, jakie masz możliwości u wiodącego dostawcy usług personalnych w Niemczech i złóż wniosek online już dziś! Aktywnie praktykujemy różnorodność, dlatego chętnie przyjmujemy każdą aplikację. Das dürfen Sie erwarten Nasza oferta:   - Wynagrodzenie zależne od wyników zgodnie z układem zbiorowym pracy tymczasowej zawartym w układzie zbiorowym BAP/DGB  - Szeroki zakres benefitów pracowniczych - Korzystanie z aplikacji Randstad (wnioski wakacyjne online, możliwość podglądu rozliczeń w dowolnym momencie i wiele więcej) - Bezpłatna opieka i porady w zakresie medycyny pracy - Reprezentacja interesów przez wszechstronną radę zakładową Ihre Aufgaben Panstwa obowiazki:   - Montaż elementów - Obsługa maszyn oraz monitorowanie procesu produkcyjnego - Utrzymanie porządku w miejscu pracy - Rejestrowanie oraz dokumentowanie wykonanej pracy - Ogólne wsparcie w procesach produkcyjnych - Zachowanie zasad jakości oraz bezpieczeństwa procesu produkcji Unsere Anforderungen Nasze wymagania:   - Gotowość do pracy na 3 zmiany - Pierwsze doświadczenie w pracy przy produkcji - Mile widziana znajomość języka niemieckiego - Prawo jazdy i własny samochód mile widziane
Qualifikation
Arbeitskräfte
Verdienst:
14.00 - 21.00 EUR
Bewerbung an
Randstad Deutschland
Mühlpforte 2
De 04600 Altenburg, Thüringen
Telefon: +49 3447 89060
Email: altenburg@randstad.de

Stellenangebot powered by
E-Recruiting, peRsy, Zeitarbeit Software

Die Veröffentlichung dieses Stellenangebotes bei regiobizz.de erfolgt mit freundlicher Genehmigung von GermanPersonnel im Namen des Stellenanbieters. Eine gewerbliche Nutzung dieser Daten sowie deren Veröffentlichung in jeder Form ist ohne ausdrückliche Genehmigung von GermanPersonnel strengstens untersagt.