Pracownik magazynu (m/w/d) für Großbeeren gesucht

Arbeits- und Stellenangebot im Regiobizz Arbeitsmarkt

Job Kategorie: Logistik u. Materialwirtschaft (Einkauf, Lager, Transport v. Güt Logistik u. Materialwirtschaft (Einkauf, Lager, Transport v. Güter u. Personen)

Stellenangebot Basisdaten

Arbeitsort:
DE 14979 Großbeeren
Umkreis:
keine Angabe.
Art der Arbeitsstelle:
Letze Aktualisierung:
20.09.20242024-09-20

Stellenausschreibung: Pracownik magazynu (m/w/d)

Arbeitgeber bzw.
Arbeitsvermittler
Randstad Deutschland in Großbeeren
Branche
Logistik u. Materialwirtschaft (Einkauf, Lager, Transport v. Güt
Kategorie
Logistik u. Materialwirtschaft (Einkauf, Lager, Transport v. Güter u. Personen)
Stellenbeschreibung
Cechuje Cię rzetelność oraz wykazujesz się umiejętnościami i zręcznością? Pracowałeś już na produkcji lub jesteś zainteresowany pracą na produkcji? Aplikuj już dziś jako pracownik magazynu dla naszego klienta CEVA Logistics CFS Eurohub Fulfillment GmbH dla lokalizacji Großbeeren. Nasza atmosfera pracy i otwartość naszych zespołów sprzyjają wyrównywaniu szans wszystkich osób - w tym osób niepełnosprawnych, których aplikacje są mile widziane. Das dürfen Sie erwarten Nasza oferta:   - Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy tymczasowej BAP/DGB - Bogate świadczenia socjalne, w tym premie świąteczne i świąteczne - Specjalne warunki przy zakupie biletów na koncerty, urządzeń elektronicznych, artykułów sportowych i wielu innych - Płace bezpośrednio na Twój telefon komórkowy - Do 30 dni urlopu w roku Ihre Aufgaben Panstwa obowiazki:   - Komisjonowanie towarów - Etykietowanie zapakowanych towarów w celu przygotowania ich do wysyłki - Ustawianie towarów w magazyie - Wykonywanie ogólnych czynności magazynowych - Pakowanie artykułów zgodnie z podaną instrukcją pakowania Unsere Anforderungen Nasze wymagania:   - Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy w magazynie - Umiejętności praktyczne, staranna praca - Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym - Umiejętność pracy w zespole - Pożądana podstawowa znajomość systemów zarządzania magazynem
Qualifikation
Arbeitskräfte
Verdienst:
14.00 - 14.00 EUR
Bewerbung an
Randstad Deutschland
An der Anhalter Bahn 6
De 14979 Großbeeren
Telefon: +49 15254 509569
Email: patrycja.jania@randstad.de

Stellenangebot powered by
E-Recruiting, peRsy, Zeitarbeit Software

Die Veröffentlichung dieses Stellenangebotes bei regiobizz.de erfolgt mit freundlicher Genehmigung von GermanPersonnel im Namen des Stellenanbieters. Eine gewerbliche Nutzung dieser Daten sowie deren Veröffentlichung in jeder Form ist ohne ausdrückliche Genehmigung von GermanPersonnel strengstens untersagt.