Kierowca wózka widłowego (m/w/d) für Ludwigsfelde gesucht

Arbeits- und Stellenangebot im Regiobizz Arbeitsmarkt

Job Kategorie: Automobil/-zulieferer Logistik u. Materialwirtschaft (Einkauf, Lager, Transport v. Güter u. Personen)

Stellenangebot Basisdaten

Arbeitsort:
DE 14974 Ludwigsfelde
Umkreis:
keine Angabe.
Art der Arbeitsstelle:
Letze Aktualisierung:
13.09.20242024-09-13

Stellenausschreibung: Kierowca wózka widłowego (m/w/d)

Arbeitgeber bzw.
Arbeitsvermittler
Randstad Deutschland in Ludwigsfelde
Branche
Automobil/-zulieferer
Kategorie
Logistik u. Materialwirtschaft (Einkauf, Lager, Transport v. Güter u. Personen)
Stellenbeschreibung
Obecnie poszukujemy pracowitego kierowcy wózka widłowego dla naszej firmy partnerskiej Gestamp Umformtechnik GmbH w Ludwigsfelde. Pewne, uzgodnione zbiorowo dochody i dobre świadczenia socjalne są dla Ciebie tak samo ważne, jak zróżnicowana praca i długoterminowa perspektywa? W takim razie przyjdź do nas – Twoja satysfakcja jest naszym celem! Aplikuj teraz bezpośrednio online! Oczywiście mile widziane są zgłoszenia od osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Das dürfen Sie erwarten Nasza oferta:   - Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym pracy tymczasowej BAP/DGB - Szerokie świadczenia socjalne, w tym wynagrodzenie za święta i urlop - Terminowa wyplata wynagrodzenia oraz na życzenie zaliczka na konto - Bezpłatna odzież robocza i regularne badania lekarskie - Parking dla pracownikow Ihre Aufgaben Panstwa obowiazki:   - Prowadzenie wózków widłowych różnej konstrukcji - Przyjęcie i wydanie towaru - Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych - Ogólna działalność magazynowa - Obsługa systemu zarządzania towarami Unsere Anforderungen Nasze wymagania:   - Pierwsze doświadczenie jako kierowca wózka widłowego - Ważne prawo jazdy na wózki widłowe - Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym - Sprawność fizyczna
Qualifikation
Arbeitskräfte
Verdienst:
15.00 - 15.00 EUR
Bewerbung an
Randstad Deutschland
August-Thyssen-Straße 1
De 14974 Ludwigsfelde
Telefon: +49 3378 5158460
Email: ris-gestamp.ludwigsfelde@randstad.de

Stellenangebot powered by
E-Recruiting, peRsy, Zeitarbeit Software

Die Veröffentlichung dieses Stellenangebotes bei regiobizz.de erfolgt mit freundlicher Genehmigung von GermanPersonnel im Namen des Stellenanbieters. Eine gewerbliche Nutzung dieser Daten sowie deren Veröffentlichung in jeder Form ist ohne ausdrückliche Genehmigung von GermanPersonnel strengstens untersagt.